logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Rekrutacja 2021/2022

image1

 

Serdecznie zapraszamy kandydatów na stronę: www.drzwiotwarte.3lo.bydgoszcz.pl

Znajdziecie tam informacje dotyczące opisu profili klas, filmy promocyjne, terminy spotkań z wychowawcami oraz nauczycielami przedmiotów wiodących i wiele innych informacji ułatwiających podjęcie decyzji o wyborze przyszłej szkoły!

Nocne Powtórki Maturalne - polski, matematyka, geografia

20 kwietnia 2021 r. na Uniwersytecie Śląskim rozpoczynamy nocne powtórki maturalne z języka polskiego, matematyki i geografii.
Zachęcamy do przekazania niniejszej wiadomości uczniom klas maturalnych oraz wszystkim osobom przygotowującym się w tym roku do egzaminu dojrzałości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

Civis Polonus - zaproszenie na spotkanie online „Cyfrowa transformacja Europy”

Szanowani Państwo,
 
w imieniu Fundacji Civis Polonus i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce serdecznie zapraszam na spotkanie online „Cyfrowa transformacja Europy”, które odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 17:00. To trzecie spotkanie z cyklu „Młodzi o przyszłości Europy. Spotkania online na temat kierunków rozwoju Unii Europejskiej”.
 
Naszym gościem będzie Jarosław Greser - doktor nauk prawnych, adiunkt na UAM w Poznaniu w zakresie prawa nowych technologii i regulacji wschodzących technologii, wykładowca na Politechnice Wrocławskiej, członek sieci eksperckiej Team Europe.
 
Porozmawiamy o ambicjach cyfrowych Unii Europejskiej. Poruszymy kwestie sztucznej inteligencji, Internetu Reczy, danych jako nowej ropie naftowej, bezpieczeństwa i prywatności w cyfrowym świecie. Dowiemy się, w jaki sposób rozwiązania cyfrowe mogą przełożyć się na osiągnięcie neutralności klimatycznej. Wspólnie zastanowimy się na tym, jakie problemy Europejczyków może rozwiązać cyfryzacja i co należy robić, aby transformacja cyfrowa faktycznie poprawiła jakość naszego życia. Rekomendacje wypracowane podczas spotkania zostaną przekazane Komisji Europejskiej jako głos młodych wpisujący się w Konferencję w sprawie przyszłości Europy.
 
Na spotkanie zapraszamy osoby do 30 roku życia. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja i limit zgłoszeń – link do rejestracji.
 
Więcej informacji o znajdą Państwo na stronie internetowej.

Przygotowania do matury w radiowej Czwórce

Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami, więc Czwórka jak co roku wyciąga pomocną dłoń do maturzystów. W najbliższych tygodniach na uczniów czekają audycje, które pozwolą im lepiej przygotować się do egzaminów oraz zredukować stres z nimi związany. Na stronie  czworka.onlinematurzyści znajdą materiały powtórkowe z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, angielski, niemiecki czy historia sztuki.

Szczegóły - POBIERZ

 

 

Duszpasterstwo Akademickie „Plus” w Poznaniu

 
Wszystkie szczegółowe informacje oraz kontakt do nas można znaleźć na stronie internetowej: http://daplus.franciszkanie.net/ lub na Facebook’u:
https://www.facebook.com/DuszpasterstwoAkademickiePlus
.
 

 
ulotka 2019a

"Wieczory z podstawą" - zajęcia matematyczne

Nauczyciele matematyki zapraszają tegorocznych maturzystów na cykl spotkań
pod tytułem  "Wieczory z podstawą".
Na zajęciach będą rozwiązywane arkusze maturalne z poziomu podstawowego.
Będą się odbywały w środy o godzinie 18.
Zapraszamy!

Konsultacje społeczne - kolejność inwestycji

 

Plakat INWESTYCJE

"Warsztaty kariery" na UTP

Zapraszamy do udziału w „Warsztatach kariery”, które odbędą się w dniach 15-26 marca 2021r.

Będą to spotkania z młodzieżą szkół średnich, głównie klas maturalnych. Celem wydarzenia jest promowanie  kształcenia na kierunkach studiów związanych z branżą chemiczną i spożywczą. Oba wymienione wyżej sektory gospodarki mają kluczowe znaczenie dla regionu kujawsko-pomorskiego. W ramach warsztatów społeczność Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej spotka się z uczniami szkół średnich województwa kujawsko-pomorskiego i zaprezentuje potencjał ww. branż w zakresie możliwości kreowania  kariery zawodowej absolwentów WTiICh.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną „Warsztaty kariery” odbywać się będą w formie zdalnej na platformie Ms Teams.

Zainteresowanych prosimy o kontakt i odpowiedź.

 

Zapraszamy również na cykl Wykładów otwartych „Nie taka straszna chemia”.
Wykłady w formie online będą transmitowane od 1 marca 2021 r. w co drugi poniedziałek o godz. 18:00 na www.fb.com/UTPBydgoszcz.

Szczegóły planu wykładów znajdziecie państwo na plakacie w linku poniżej:

https://wtiich.utp.edu.pl/nie-taka-straszna-chemia/

 

 

Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń na naszych mediach społecznościowych:

 https://www.facebook.com/WTiICh.UTPBydgoszcz/

https://www.instagram.com/wtiich_utp/

https://wtiich.utp.edu.pl/

40. rocznica wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981

 
Prezentujemy pracę autorstwa Julii Bochat z  klasy 1b.
 
20210316 084651

UWAGA! ZMIANA TERMINU KONKURSU - KANGUR

Komitet Organizacyjny Konkursu, na wniosek organizatorów regionalnych, przesuwa termin zawodów Konkursu na dzień 22 kwietnia 2021 roku, godz. 9.00.

Dla uczniów, którzy zgłosili się do Konkursu, a nie będą mogli wziąć w nim udziału z powodu zamknięcia szkoły, Komitet Organizacyjny rozważy możliwość rozwiązywania zadań konkursowych za pośrednictwem Internetu.

Podkategorie

2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk